+9821-24565 info@douranitco.com

پسیو و برقی Passive & Electrical

Legrand

لگراند یک برند آلمانی است که در شهر Linmoges منطقه Limousin پایه گذازی شد. این شرکت پیشرو محصولات خود را در زمینه تجهیزات و سیستم های نصب و راه اندازی اکتریک و شبکه های اطلاعاتی عرضه می کند. لازم به ذکر است این شرکت در زمینه پسیو دیتا سنتر هیچ محصولی به جز کف کاذب را ارایه نمی کند.
در سال ۲۰۱۱ این شرکت ۲۰ درصد از سهم کل بازار سوکت و سویچ را در اختیار داشت و همچنین بزرگترین سهم بازار کابل یعنی ۱۵ درصد از سهم بازار جهانی در اختیار داشت از طرفی ۷۵ درصد از در آمد این شرکت از طریق بازار های جهانی می باشد.
محصولات این شرکت حداقل در ۲۷ کشور به عنوان یکی از برترین محصولات بازار شناخته می شوند.

 

 Nexans

nexans

 

 

این شرکت فرانسوی محصولات خود را در زمینه کابل های مسی و فیبر های نوری برای استفاده در سیستم های زیرساخت و صنعتی (از جمله بخش های کشتی سازی, نفت و هوانوردی) و همچنین ساختمان ارایه می دهد.
این شرکت بعد از شرکت Prysmain S.p.A دومین شرکت بزرگ تولید کابل می باشد.

CommScope Enterprise Solutions

شرکت CommScope Enterprise Solutions  راه کارهای بسیار مناسبی در زمینه زیر ساخت شبکه های کامپیوتری در هر سایز و هر کاربردی را ارایه می کند.

Schneider Electric SA

این شرکت چند ملیتی که مرکزیت آن در فرانسه واقع شده است به صورت تخصصی در زمینه سیستم های توزیع الکتریسیته, مدیریت اتوماسیون و همچنین تولید محصولاتی جهت نصب و مدیریت انرژی فعالیت می کند.

Cables For Indoor/Outdoor Applications

این کابل که طراحی شده برای دیدار با هر دو محیط دقیق از خارج از منزل اما همچنین می تواند در داخل خانه شکست خورد، که در آن مورد نیاز امتیاز شعله اعمال می شود. این نوع کابل حذف نیاز به یک “باهم متصل انتقال” به یک کابل داخلی دارای امتیاز که مسیریابی یک کابل در فضای باز به کابل مسیریابی building.When در یک ساختمان، شما همچنین نیاز به عامل در پیشگیری از آتش سوزی مورد نیاز. این الزامات در هر کشور و منطقه از جهان متفاوت است.

Fiber Optic Cable

ارائه می دهد LightScope ZWP® تک کابل فیبر نوری است که انتقال 30 درصد طیف قابل استفاده تر از کابل های تک استاندارد.
ما تولید این کابل فیبر نوری در یک مرکز-ISO ثبت نام با تجهیزات پیشرو. به گواهی که کابل ما ملاقات و یا بیش از استانداردهای صنعت، هر یک با یک WebTrak® شماره سریال منحصر به فرد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد آنلاین برای مشاهده و دانلود نتایج عملکرد چاپ شده است.
موجود در لوله شل، لوله مرکزی و رها کردن طراحی کابل
کابل داخل سالن / فضای باز طراحی شده برای قدرت و ایمنی و همچنین کم دود صفر هالوژن (LSZH) برنامه های کاربردی
خشک هسته ای تکنولوژی مسدود کردن آب الیاف محافظت از رطوبت و بهره وری را افزایش می دهد فسخ

Copper Solutions

راه حل های زیر ساخت شبکه مس CommScope ارائه عملکرد بالا برای شبکه های سازمانی نسل بعد است. از رده ما راه حل 6A – که ارائه عملکرد بی سابقه ای برای از دست دادن درج و تداخل – به پهنای باند بالا ما کابل های کواکسیال های مقاومت بالا در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI)، محصولات ما در مهندسی برای ملاقات و یا تجاوز از سخت ترین، استانداردهای مکانیکی و الکتریکی در سخت ترین .

CommScope تولید کننده خیلی بیشتر از فقط کابل. ما همچنین راه حل های کامل اتصال که شامل رسانه های اطلاعات، پچ پنل، پچ کابل، کراس متصل و نوار مدولار فراهم می کند. طراحی شده برای سادگی پلاگین و بازی، شرکت قطعات اتصال ما کمک کند تا به استقرار سریع و آسان است. علاوه بر این، اگر شما نیاز به بلند شدن شبکه خود را و در حال اجرا حتی بیشتر به سرعت، ما ارائه می دهیم سفارشی کارخانه مونتاژ و راه حل preterminated تست شده است.

راه حل ها توسط بیش از 1000 اختراع ثبت شده حمایت و پشتوانه بیش از 100 مهندس
تحت پوشش صنعت پیشرو ما 20 سال گارانتی
شبکه جهانی از گواهی شرکای کسب و کار PartnerPRO ™
WebTrak® سیستم گزارش آنلاین فراهم می کند گزارش تست کابل

Copper cables – Nexans

NEXANS ارائه می دهد طیف گسترده ای از مس کابل شبکه برای اطمینان از ما می تواند راه حل مناسب ترین نیازهای شما در هر پیکربندی سیستم فراهم می کند.
تمام سطوح عملکرد: کلاس D، E، EA، F و فا
همه انواع: گربه 3، گربه 5E، گربه 6، 6A گربه، گربه 7، 7A گربه و درجه صدای
موجود در نسخه تک، دو، مونتاژ و یا multipair
تمام انواع ساخت و ساز: U / UTP، F / UTP، SF / UTP، U / FTP، F / FTP و S / FTP
انواع برنامه های کاربردی: صدای، اینترنتی، اترنت، اترنت سریع، Gigabit اترنت، اترنت 10 گیگابیتی، برنامه های کاربردی به اشتراک گذاری متعدد …
تمام انواع کاپشن: پی وی سی، LSZH …
دیگر طرح ها و کاپشن ممکن است در تقاضا
کابل جفت پیچ خورده در دسترس بازرسی نشده و یا در انواع مختلف ساخت و ساز به نمایش طراحی شده به حداکثر رساندن عملکرد بسته به شرایط خاص می باشد. ساخت و ساز کابل است اصطلاحات استاندارد تعریف شده برای نشان دادن نوع غربالگری در کابل کلی و فرد جفت کابل بود. که در آن جفت فردی به نمایش می باشند، این کابل ها گاهی اوقات به عنوان PiMF (جفت در فویل فلزی) است.

Screened cables – Nexans

غربالگری استفاده می شود برای کاهش اثرات تداخل الکترومغناطیسی (EMI) یا نویز الکتریکی است که می تواند عملکرد انتقال در برخی از محیط را مختل کند. این سر و صدا ممکن است به عنوان یک نتیجه از دخالت خارجی از دیگر تجهیزات الکتریکی و یا به عنوان یک نتیجه از تداخل تولید شده در داخل کابل از جفت مجاور (بحث متقابل) است.
فویل فلزی و یا نوار ممکن است به عنوان مواد صفحه هر کدام با خواص مختلف استفاده می شود، و صفحه نمایش ممکن است به کابل کلی و / یا جفت فردی در کابل اعمال می شود.
انتخاب غربالگری وابسته به محیط که در آن کابل استفاده می شود و برنامه های کاربردی مورد نیاز آنها را به اجرا می باشد. به عنوان مثال، کابل بازرسی نشده ممکن است کاملا مناسب برای برنامه های دفتر استاندارد، در حالی که کابل به نمایش ممکن است در برنامه های صنعتی و یا که در آن انتقال عملکرد بالاتر مورد نیاز است، یا که در آن قابلیت اطمینان داده ها و حداکثر توان مهم است ترجیح داده است.
در تمام موارد کابل باید نصب و خاتمه مطابق با استانداردهای بین المللی.

Fiber optic cables – Nexans

کابل نوری فیبر اجازه می دهد تا انتقال بهینه سازی شده از یک مقدار زیادی از اطلاعات (صدا، داده، تصاویر) در مسافت های طولانی.
ساختار کابل بسته به تعداد فیبر، محیط های نصب و راه اندازی (داخلی، خارجی، حفاظت از جوندگان، اجرای آتش و …) و نصب و راه اندازی حالت (کشیدن، دمیدن).
خانواده های اصلی عبارتند از کابل
کابل،
کابل توزیع،
کابل لوله شل (unitube و یا طراحی multitube)
و میکرو کابل.
NEXANS ارائه طیف کاملی از شبکه کابل فیبر نوری.

Distribution cables – Nexans

کابل توزیع از چند 900 میکرومتر ساختار تنگ بافر برای connectorization آسان ساخته شده است. این ساختار کابل حفاظت جهانی برای تمام الیاف فراهم می کند. در مقایسه با کابل – مانند کابل عمدتا در کابل کشی عمودی یا در مکان هایی که کابل اغلب به کار گرفته نمی کند (یعنی رسانه ها) استفاده می شود.

برای نصب و راه اندازی داخلی، این کابل ها با مواد که خطرات آتش سوزی محدود تولید شده است. غلاف به عنوان LSZH-FR، که مخفف شرح می دهد:

LS (کم دود): کاهش انتشار دود زمانی که کابل در حال سوختن است.
ZH (بدون هالوژن): مواد هالوژن رایگان است و سیگار سمی یا خورنده منتشر می کنند نیست هنگامی که سوختن.
FR (شعله): مواد کند شعله انتشار نیست و خود خاموش که در معرض شعله است.

برای نصب در فضای باز، کابل ها با غلاف بیرونی مقاوم در برابر طراحی شده است، به طور کلی ساخته شده از پلی اتیلن برای مقاومت در برابر محدودیت های محیط شدید (سایش، تغییر دما، درهم شکستن مقاومت …). این سیستم دارای یک مفهوم ضد آب، دست آمده با استفاده ژله و / یا عناصر swellable، برای جلوگیری از انتشار آب در کابل در صورت تصادف کابل.
کابل در فضای باز عمدتا در مجاری نصب شده و یا به طور مستقیم به خاک سپرده شد.
در برخی از موارد، سازه داخل سالن در فضای باز مورد نیاز است. آنها ترکیب ویژگی تنگی آب و غلاف LSZH-FR.
NEXANS نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از کابل های با خواص دیگر مانند شعله یا آتش سوزی غیر انتشار و یا مقاومت در برابر آتش، نصب و راه اندازی تونل، حفاظت از جوندگان …

Loose tube cables – Nexans

کابل (کابل) لوله سست با ساختار سنتی و قوی خود یک راه حل خوب برای دسترسی و توزیع برای محوطه دانشگاه هستند. این الیاف در داخل یک لوله ژله پر قرار گرفته است. برای شمارش کم فیبر، ساختار unitube مرکزی موجود تا 24 الیاف است. برای شمارش فیبر بالاتر، ساختار multitube از مونتاژ از لوله های مختلف در اطراف یک عنصر قدرت مرکزی ساخته شده است.

برای نصب و راه اندازی داخلی، این کابل ها با مواد که خطرات آتش سوزی محدود تولید شده است. غلاف به عنوان LSZH-FR، که مخفف شرح می دهد:

LS (کم دود): کاهش انتشار دود زمانی که کابل در حال سوختن است.
ZH (بدون هالوژن): مواد هالوژن رایگان است و سیگار سمی یا خورنده منتشر می کنند نیست هنگامی که سوختن.
FR (شعله): مواد کند شعله انتشار نیست و خود خاموش که در معرض شعله است.

برای نصب در فضای باز، کابل ها با غلاف خارجی مقاوم در برابر طراحی شده است، به طور کلی ساخته شده از پلی اتیلن برای مقاومت در برابر محدودیت های محیط شدید (سایش، تغییر دما، درهم شکستن مقاومت …). این سیستم دارای یک مفهوم ضد آب، دست آمده با استفاده ژله و / یا عناصر swellable، برای جلوگیری از انتشار آب در کابل در صورت تصادف کابل.
کابل در فضای باز عمدتا در مجاری نصب شده و یا به طور مستقیم به خاک سپرده شد.
در برخی از موارد، سازه داخل سالن در فضای باز مورد نیاز است. آنها ترکیب ویژگی تنگی آب و غلاف LSZH-FR.
NEXANS نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از کابل های با خواص دیگر مانند شعله یا آتش سوزی غیر انتشار و یا مقاومت در برابر آتش، نصب و راه اندازی تونل، حفاظت از جوندگان …