+9821-24565 info@douranitco.com

درباره ما

شرکت فن آوران اطلاعات دوران ارائه دهنده سرویس های امنیتی شبکه ،دیتا سننتر ،زیر ساخت ها و راه حل های مدرن و کارای فناوری اطلاعات می باشد.ما هر سال با ارائه خدمات عالی امنیتی در سراسر ایران در خدمت مشتریان خود هستیم ،امنیت و تعالی مستمر عملیاتی کلید کسب و کار ما می باشد.ما طیف وسیع و گسترده ای از خدمات به بانک ها ،مراکز درمانی،فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، سازمان ها و ارگان ها را ارائه می دهیم. ما افراد مناسب با توانمندی و خلاقیت لازم را در جهت نیازمندیهای مشتریان ، در زمان و مکان و کیفیت مورد درخواستشان قرار میدهیم و در تمام دوران پشتیبان آنان هستیم.
با بیش از ۱۲سال تجربه خدمت ، دوران یکی از شرکت های پیشرو در اجرای مراکز داده ،امنیت شبکه و … در صنعت فناوری اطلاعات می باشد.مزیت رقابتی ما،شامل ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بسیار بالا ،قابل اطمینان ،همچنین وسواس زیاد در راضی نگهداشتن مشتریان و همکاران ،شرکاء شرکت دوران می باشد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.دفاتر مراکز متعدد مادر سراسر کشور، ما را در ارائه طیف وسیعی از خدمات جهت مشتریان متناسب با اهداف آنان امکان پذیر می سازد.ما با ارائه بسته های رقابتی در سراسر کشور ،که همراه با غنای فرهنگی لازم و ساختار محلی قابل اتکا ، موقعیت های بسیار خوب و مترقی به مشتریان خود می دهیم.

پیشینه:

شرکت فن آوران اطلاعات دوران در سال ١٣٨٢ در راستای انجام خدمات IT در کشور تاسیس گردید. در این راه و در سال های آغازین، با کسب تجارب ارزشمند، رفع کاستی ها و نقایص و ایجاد نوآوری موفق به راه اندازی مرکز تخصصی IT در ایران شد.

چرا ما ؟

  • تیم ماجدید ترین دانش فنی را داراست
  • ما خدمات و تجهیزات تخصصی ارِایه مینماییم
  • پشتیبانی رایگان
  • ما کارمان را دوست داریم
  • ما شرکتی نو اور هستیم
  • مشتری ما خانواده ماست

هدف و ماموریت ما

چشم انداز
ایجاد مرکزی جهت عرضه تجهیزات و ارائه خدمات تخصصی فناوری اطلاعات درخاورمیانه
ماموریت سازمان
ارائه خدمات تخصصی با استفاده از بالاترین تکنولوژی و استانداردهای روز و عرضه تجهیزات و راهکارها با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان در راستای مشتری مداری که مهمترین هدف این شرکت می باشد.
این شرکت امیدوار است با تلاش و کوشش نیروهای متخصص خود و یاری خداوند متعال، به هدف والای خود که همانا رضایت مشتری و ارتقا سطح فن آوری اطلاعات در کشور است دست یابد.

دانلود رزومه شرکت

شرکای خارجی:

verifone bullgaurd onstak UB_LOGO_Box kiatelmiuraaramesh-logo