+9821-24565 info@douranitco.com

توسعه وب و موبایل

High-Quality-Professional-Web-Development-Package_1

طراحی وب سایت

وب سایت یکی از سرمایه های اصلی کسب و کار امروز است.مراجعه به وب سایت جهت آشنایی با یک کسب و کار به رفتاری طبیعی بدل شده است و به عنوان اصلی ترین راه برای ارزیابی اولیه از اعتبار کسب و کار و کیفیت محصول به حساب می آید .علاوه بر این وب سایت در کانون فعالیت های بازاریابی دیجیتال و شبکه اجتماعی قرار دارد .در واقع کلیه ی فعالیت های این  حوزه با هدف هدایت مخاطب به وب سایت صورت می گیرد و نتیجه بخش بودن این فعالیت کاملا به کارایی وب سایت بستگی دارد . قاعدتا یک پارچگی برند می بایست در کلیه ی ارتباطات برند رعایت شود و وب سایت به لحاظ ارتباط با مخاطب از بیشترین اهمیت برخوردار است.

website layout design - white chalk sketch on a vintage slate blackboard with a cup of coffee
وب سایت پایگاهی است برای مراجعه طیفی از مخاطبان که از مشخصات و انگیزه ی متفاوتی برخوردارند .بر همین اساس توزیع اطلاعات و راه های دسترسی به آنها طراحی می شود .با رعایت این اصول،کاربر،تجربه ای آسان و لذت بخش را بدست خواهد آورد.
استراتژی تدوین محتوا و تجربه ی کاربر در طراحی ظاهری وب سایت نیز پیگیری شده و با توجه هویت بصری برند محیط کاربری طراحی می شود . طراحان ما با ایجاد فضایی چشم نواز و راحت برا ی مخاطب ، زمینه مراجعه بیشتر و بازدیدهای مجدد را ایجاد می کند .

 

social media concept

اپلیکیشن موبایل

استفاده از موبایل های هوشمند هر روز افزایش می یابد، در حال حاضر از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار هر روز افزایش می یابد. شرکت های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند.
طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند شما را بسیار سریعتر به هدفی که میخواهید برساند و باعث شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. فن آوران اطلاعات دوران با تجربه فراوانی که در زمینه طراحی واسط کاربری برای افراد مختلف بر اساس تجربه کاربری ساده و دلخواه دارد اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکتها و صنایع مختلف کرده است.

مراحل طراحی اولیه اپلیکیشن موبایل عبارتند از:
– بررسی و تحلیل ایده اولیه
– ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری
– برنامه نویسی و کدنویسی نرم افزار
– اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما
– آزمایش اولیه نرم افزار
– رفع اشکالات احتمالی
– انتشار نرم افزار و ارائه راهکارهای بازاریابی
اپلیکیشن های موبایل تولید شده توسط فن آوران اطلاعات دوران به صورت Native تولید می شوند و به همین جهت در زمان اجرا بر روی گوشی های موبایل با بالاترین سرعت لود و اجرا خواهند شد. امکان اتصال اپلیکیشن به وب سایت شما وجود دارد و در صورتی که طراحی سایت شما توسط فن آوران اطلاعات دوران انجام شده باشد، هزینه اضافه بابت تغییرات بر روی سایت شما اخذ نخواهد گردید و از طرف دیگر تمام اطلاعات مرتبط و داخل اپلیکیشن موبایل از طریق وب سایت قابل دسترس و مدیریت خواهد بود.

 

SEO-Las-Vegas-3

SEO

بهینه سازی سایت یا اصطلاحاً سئو (Search Engine Optimazation) درواقع سایت شما را با الگوریتم ها و استانداردهای موتورهای جستجو (مانند گوگل ) تطبیق می دهد. امروزه 85 % از ورودی سایت ها از طریق موتورهای جستجو می باشد و در حقیقت رتبه شما در موتورهای جستجو و کلید واژه های مختلف است که باعث می شود مخاطبین سایتتان به سمت شما راهنمایی شوند. با توجه به هزینه های تبلیغاتی بسیار بالا در جراید و رادیو و تلوزیون و تعداد مخاطبان آن ها، تبلیغات و بازرگانی اینترنتی کالا یکی از پر سودترین و مناسب ترین روش های جذب مشتری و مخاطب است که بسیاری از سایت ها و شرکت ها با توجه به وسعت و قابلیت های فوق العاده این بستر، روش تبلیغاتی خود را تماماً بر اساس فضای مجازی و بستر اینترنت معطوف کرده اند. سئو در این میان حرف اول را در مدل های اقتصادی مبتنی بر تجارت الکترونیک میزند و همواره سایت ها و شرکت های مختلف برای دستیابی به بهترین کلید واژه ها و رتبه های موتورهای جستجو در تلاش هستند، امری که در سود آوری و اقتصادی کردن پروژه های آنها نقش بسزایی ایفا می کند. سئو یک نیاز است برای تمام وب سایت ها تا بتوانند خود را با توجه به معیارهای استاندارد و در حال تغییر موتورهای جستجو همواره به روز نگه دارند، ما نیز این مسئله را به خوبی درک کرده ایم و سال ها وقت و انرژی خود را در یافتن بهترین مسیر ها و روش های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو صرف کرده ایم. ما به شما کمک می کنیم که سایت خود را به رتبه های بالای گوگل بیاورید و از فضای مجازی حداکثر استفاده را در جهت اهداف خود بنمایید. برای این کار نیاز است تا با مشاوره ای دقیق و اصولی، با توجه به تجربیات کارشناسان ما و زمینه کاری شما ابتدا برآوردهای اولیه صورت گیرد و سپس وارد اقدامات عملی گردید، پس با ما تماس بگیرید.

4-nonprofit-fundraising-tips-digital-benchmark-report-part-2

تبلیغات دیجیتال

بنر دیجیتال یک ابزار قدرتمند برای ترویج و بالا بردن سطح آگاهی از نام تجاری شما می باشد. از طریق استفاده از بنر، تبلیغ کنندگان کمپین های طراحی موثررا ایجاد می کنند تا تبلیغات خود را به مخاطبان هدف خاص خود قرار دهد.
ما به شما برای  تصمیم گیری در جهت انتخاب بهترین فروشنده که می تواند تجارت ویا محصول شما را با بهترین و موثرترین بنر دیجیتالی به مخاطبان ارائه نماید، کمک کنیم.