+9821-24565 info@douranitco.com

امنیتی Security

007_junipernetworks

Juniper SRX Series Services Gateways

تجهیزات امنیتی شبکه

 

ما در امن سازی و مقاوم سازی شبکه های کامپیوتری در برابر حملات سایبری دارای بیش از ۱۰ سال تجربه موفق هستیم، مشتریان شرکت شامل مجموعه های کوچک تا سازمان دولتی و مخابراتی می گردند در اینجا به تعدادی از موارد مهم امنیتی شبکه های Data و همچنین تکنولوژی های موجود اشاره می گردد.

امنیت یک روال پویا است، به این معنی که در صورتیکه شما خواستار افزایش امنیت برای شبکه خود باشید باید با استفاده از یک استراتژی یک روند پویا را با تیم های متخصص دنبال کنید، برخی به اشتباه تصور می کنند، تهیه فایروال، سیستم شناسایی نفوذ و آنتی ویروس به تنهایی می تواند باعث افزایش امنیت شبکه و زیر ساخت IT گردد، در صورتیکه این موضوع تنها زمانی سندیت پیدا می کند که شما یک روال داثمی را برای افزایش ایمنی خود دنبال کنید. زمانیکه شما از یک فایروال خوب استفاده کنید ولیکن در پیکربندی آن و تنظیمات مقررات امنیتی درست عمل نکنید، نه تنها با استفاده از فایروال امنیت خود را افزایش نداده اید ، بلکه باعث کاهش امنیت در شبکه خود می شوید.

مواردی بوده است، که فایروال ها و آنتی ویروس ها خود با عث ایجاد اختلال در شبکه گردیده اند و همجنین خود فایروال هک شده، به طور مثال باز بودن سرویس NTP روی خود فایروال می تواند امکان استفاده شدن از این دستگاه برای حملات NTP Amplification Attack

را فراهم سازد، و یا اینکه پیکربندی نامناسب آنتی ویروس و Host firewall باعث از سرویس خارج شدن شبکه و یا حتی Lock Down شدن پروسس های سیستمی در سرور ها گردد.

امنیت تنها با استفاده از تجهیزات که در کلاس Security قرار دارند فراهم نمی شود، آموزش کاربران و مدیران شبکه، بررسی Log سرور و رخداد ها ، استفاده از رمز عبور پیچیده، مدیریت روی اموال دیجیتالی ، کنترل دسترسی ها و تردد، از دسترس خارج کردن پورت های غیر فعال شبکه، محافظت از مسیر های کابل کشی، داشتن روال موثر برای کنترل کد های برنامه نویسی و برنامه های تحت وب، استفاده از نرم افزار های Scanner برای تشخیص پورت های باز، به روز رسانی سیستم ها و عضویت در سایت خبر رسانی امنیتی و…

تجهیزات امنیتی

 

۱- امنیت فیزیکی

مراکز نگهداری اطلاعات باید به صورت شبانه روزی از لحاظ ورود و خروج کنترل گردند، با استفاده از تجهیزات کنترل عبور و مرور Access Control می توان خروج و وررود پرسنل را ذخیره سازی کرد و برای تردد آنها سیاست گذاری کرد. مانند اینکه ورود برخی از کاربران را در برخی ساعت ها محدود کرد و یا تنها در صورت همراه داشتن کارت تردد خاص اجازه ورود داد.

 

دوربین های مدار بسته در اتاق های سرور می تواند تا حد زیاد به امنیت شبکه کمک، در واقع هیج رمز عبوری روی هیج وسیله نمی تواند جلوی خرابکاری را در صورت دسترسی فیزیکی به تجهیزات بگیرد. تغریبا رمز عبور کلیه سیستم عامل ها شامل ویندوز ، لینوکس و سیستم های بر پایه UNIX را می توان با استفاده از کنسول کاربری تغییر داد. این موضوع در رابطه با تجهیزات شبکه Network Appliance نیز صدق می کند.

 

۲- امنیت اطلاعات

 

به تمامی روال هایی که برای افزایش امنیت اطلاعات، جلوگیری از دسترسی بدون مجوز، افزایش تحمل خرابی در برابر حملات و … اطلاق می گردد. هیج سیستم امنیتی وجود ندارد که غیر قابل نفوذ باشد، همیشه به خاطر داشته باشید شما تنها می توانید امنیت خود را با دنبال کردن روال های امنتی و دستور العمل های استاندارد افزایش دهید.

 

فایروال های تحت شبکه

 

فایروال ها یکی از مهمتری اجزای شبکه هستند که با پیکربندی درست می توانند جلوی بسیاری از تحدید های امنیتی را بگیرند، فایروال های امروز همگی از نوع State full بوده و برای انجام بررسی وضعیت شبکه تنها به بسته اطلاعاتی تبادل شده اکتفا نمی کنند . در واقع منظور از کلمه State همان وضعیت Connection است. که در لایه ۴ بین نقاط در حال تبادل اطلاعات تولید می شود. نسل امروزی فایروال ها نه تنها به صورت Statefull ارتباطات را بررسی می کنند بلکه در لایه Application نیز بسته های اطلاعاتی را از لحاظ رفتاری بررسی می کنند . فایروال های جدید و یا به اصطلاح NGFW همگی دارای قابلیت بررسی عمیق بسته ها یا همان Deep Inspection هستند، این فایروال ها در بررسی بسته های مربوط به برنامه های شناخته شده و جلوگیری از سو استفاده از آنها بسیار خوب عمل می کنند، برنامه هایی مانند FTP ، HTTP و یا DNS را می توان با استفاده از این دسته از فایروال ها مورد بررسی قرار داد و جلوی اجرای بسیاری از کد ها مخرب را گرفت ولی در رابطه با پروتکل هایی که دارای رمز نگاری می باشند و یا توسط فایروال شناسایی نمی شوند این امر صادق نیست.

در این قسمت اشاره به فایروال های تخصصی که برای مقابله با حملات وب طراحی گردیده اند الزامی می باشد. همانطور که می دانید بیشتر سرویس ها قرار داده شده روی اینترنت از نوع Web Based می باشند، لذا هکر ها نیز بیشتر فعالیت خود را برای نفوذ به این سرویس ها انجام می دهند . فایروال های Web Application و یا به اختصار WAF برای مقابله با این نوع حملات تخصصی شده اند. این فایروال ها به صورت UTM و یا سیستم های یک پارچه با فایروال اصلی و یا به صورت سیستم اختصاصی با قابلیت نصب به شکل Transparent موجود می باشند. در بسیاری موارد نیز که امکان استفاده از تحهیزات سخت افزاری وجود ندارد می توان از Plugin سرور این فایروال ها استفاده کرد و یا به صورت مجازی آنها را پیاده سازی کرد.

 

با توجه به رشد بسیار بالای سیستم های Cloud و رایانش ابری اکثر تولید کننده های فایروال محصول خود را به شکل مجازی و قابل نصب روی ماشین های مجازی Virtual machine نیز ارایه می دهند، که در صورت استفاده می تواند با عث کاهش هزینه در بستر های مجازی گردیده و همچنین با توجه به اینکه این سیستم به صورت مجزا از سخت افزار عمل می کنند به افزایش تحمل خرابی نیز می انجامد.

 

سیستم های تشخیص و جلوگیری از نفوذ Intrusion Detection and prevention سالیان سال است، که در کنار فایروال ها یا به صورت UTM در شبکه مورد استفاده قرار می گیرید. این سیستم ها می توانند با توجه رفتار بسته ها و ارتباطات نفوذ غیر قانونی را تشخص دهند. بسیاری از سازنده های فایروال به صورت جدا گانه و یا به همراه سیستم فایروال خود این سیستم را نیز ارایه می دهند.

 

سیستم های تشخیص نفوذ به طور معمول با استفاده از Signature حمله که به صورت ادواری به روز می گردد می توانند حمله را تشخیص دهند. در بسیاری از موارد که نفوذ گر ها از روش های Protocol Obfuscation استفاده می کنند تنها راه حل استفاده از هوش مصنوعی و تشخیص تغییر رفتار شبکه و بسته های انتقال داده شده و اطلاع دادن آن به مدیران شبکه می باشد. امروزه اکثر سیستم های IDP و IDS از هر دو روش برای تشخیص حملات استفاده می کنند.

Next-Generation Anti-Threat Firewall

High-performance security with advanced, integrated threat intelligence, delivered on the industry’s most scalable and resilient platform. SRX Series gateways set new benchmarks with 100GbE interfaces and feature Express Path technology, which enables up to 1 Tbps performance for the data center

SRX110

بررسی
فایروال SRX110 شرکت جونیپر یک دستگاه رو میزی مناسب شعب کوچک شرکتهای بزرگ می باشد. این دستگاه تلفیقی از امنیت، مسیریابی، سوییچینگ و همچنین ارتباط WAN را ارایه می دهد و عملکرد ۷۰۰ Mbps برای فایروال و ۶۵ Mbps برای IPsec VPN را در اختیار می گذارد. قابلیت های سیستم مدیریت واحد تهدید (UTM) این دستگاه شامل آنتی ویروس، امنیت نرم افزار، سیستم جلو گیری از نفوذ (IPS)، ضد اسپم و وب فیلترینگ بهبود یافته می باشد.
SRX100 امکانات کاملی از قابلیت و انعطاف را جهت تامین امنیت ارتباطات اینترنت و اینترانت ارایه می کند که این ارتباط می تواند مستقیم و یا راه های ارتباطی شخصی دیگری مانند leased line، Frame Relay ویا MPLS ویا حتی ارتباطات عمومی (Public) اینترنت باشد.
این مدل در کنار ۸ پورت سویچ Fast Ethernet از یک اینترفیس داخلی VDSL/ADSL2+ و ۳G/4G با قابلیت وایرلس برخوردار است. SRX110 برای کسب و کارهای کوچک و یا شعب سازمان گزینه مناسبی است.
قابلیتها:
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تنطیمات منعطف گسترش برای پشتیبانی اقتصادی از هزاران کاربر.
  • تظمین امنیت طیف وسیعی از نرم افزارها توسط AppSecure Suite.
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • سیستم مجتمع مدیریت تهدیدها (UTM) قابلیت اعمال تنظیمهای امنیتی به ازای هر سایت را فراهم می آورد.
  • پاسخ سریع به تهدیدهای جدید با بهره گیری از Anytime Service Enablement.
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1X44-D15
حداکثر عملکرد فایروال:
۷۰۰ Mbps
حداکثر عملکرد IPS:
۷۵ Mbps
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۶۵ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳۲,۰۰۰
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۱,۸۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۳۸۴

SRX210

بررسی
فایروال SRX210 شرکت جونیپر با سایزی در اندازه یک قفسه که امکان قرار دادن دو عدد در کنار یکدیگر در رک را دارد، تلفیقی از امنیت، مسیریابی، سوییچینگ و همچنین ارتباط WANرا ارایه می دهد و عملکرد ۸۵۰ Mbps برای فایروال و ۸۵ Mbps برای IPsec VPN را در اختیار می گذارد. قابلیت های سیستم مدیریت واحد تهدید (UTM) این دستگاه شامل آنتی ویروس، امنیت نرم افزار، سیستم جلو گیری از نفوذ (IPS)، ضد اسپم و وب فیلترینگ بهبود یافته می باشد.
خانواده محصولات سری SRX شرکت جونیپر امکانات محافظتی نسل آینده فایروال ها را توسط اخطارهای نرم افزار و کنترل های امنیتی مبتنی بر وظیفه در کنار سیستم واحد مدیریت تهدیدها جهت محافظت و کنترل دارایی های سازمان شما ارایه می دهد.
این مدل با امکان اتصال کابلی و بی سیم ۳G گزینه مناسبی جهت ایمن سازی شعب کوچک شرکتهای بزرگ می باشد.
قابلیتها:
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تنطیمات منعطف گسترش برای پشتیبانی اقتصادی از هزاران کاربر.
  • تظمین امنیت طیف وسیعی از نرم افزارها توسط AppSecure Suite.
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • سیستم مجتمع مدیریت تهدیدها (UTM) قابلیت اعمال تنظیمهای امنیتی به ازای هر سایت را فراهم می آورد.
  • پاسخ سریع به تهدیدهای جدید با بهره گیری از Anytime Service Enablement.
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1X44-D15
حداکثر عملکرد فایروال:
۸۵۰ Mbps
حداکثر عملکرد IPS:
۶۵ Mbps
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۸۵ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۶۴,۰۰۰
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۲,۲۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۵۱۲

SRX220

بررسی
فایروال SRX240 شرکت جونیپر با سایز تک یونیت، تلفیقی از امنیت، مسیریابی، سوییچینگ و همچنین ارتباط WANرا ارایه می دهد و عملکرد ۹۵۰ Mbps برای فایروال و ۱۰۰ Mbps برای IPsec VPN را در اختیار می گذارد. قابلیت های سیستم مدیریت واحد تهدید (UTM) این دستگاه شامل آنتی ویروس، امنیت نرم افزار، سیستم جلو گیری از نفوذ (IPS)، ضد اسپم و وب فیلترینگ بهبود یافته می باشد.
خانواده محصولات سری SRX شرکت جونیپر امکانات محافظتی نسل آینده فایروال ها را توسط اخطارهای نرم افزار و کنترل های امنیتی مبتنی بر وظیفه در کنار سیستم واحد مدیریت تهدیدها جهت محافظت و کنترل دارایی های سازمان شما ارایه می دهد.
قابلیتها:
  • تلفیق سوییچینگ، مسیریابی و امنیت توانایی ارایه نرم افزارها و خدمات جدید را به صورت بسیار اقتصادی به شرکت ها می دهد
  • تنطیمات منعطف گسترش برای پشتیبانی اقتصادی از هزاران کاربر.
  • تظمین امنیت طیف وسیعی از نرم افزارها توسط AppSecure Suite.
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • سیستم مجتمع مدیریت تهدیدها (UTM) قابلیت اعمال تنظیمهای امنیتی به ازای هر سایت را فراهم می آورد.
  • پاسخ سریع به تهدیدهای جدید با بهره گیری از Anytime Service Enablement.
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1X44-D15
حداکثر عملکرد فایروال:
۹۵۰ Mbps
حداکثر عملکرد IPS:
۸۰ Mbps
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۱۰۰ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۹۶,۰۰۰
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۲,۸۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۲,۰۴۸

SRX240

بررسی
فایروال SRX240 شرکت جونیپر با سایز تک یونیت، تلفیقی از امنیت، مسیریابی، سوییچینگ و همچنین ارتباط WANرا در یک سیستم مجتمع واحد ارایه می دهد و عملکرد ۱٫۵ Gbps برای فایروال و ۲۵۰ Mbps برای IPsec VPN را در اختیار می گذارد. قابلیت های سیستم مدیریت واحد تهدید (UTM) این دستگاه شامل آنتی ویروس، امنیت نرم افزار، سیستم جلو گیری از نفوذ (IPS)، ضد اسپم و وب فیلترینگ بهبود یافته می باشد.
SRX240 امکانات کاملی از قابلیت و انعطاف را جهت تامین امنیت انتقال داده بر بستر IP را در کنار اینترفیس های متعددی جهت پشتیبانی از WAN و LAN و همچنین PoE فراهم می آورد که SRX240 را به گزینه مناسبی جهت سازمان های کوچک تا متوسط بدل می کند.
قابلیتها:
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط ها
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 11.4R5
حداکثر عملکرد فایروال:
۱٫۸ Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
۲۳۰ Mbps
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۳۰۰ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۲۵۶,۰۰۰
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۸,۵۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۴,۰۹۶

SRX550

بررسی
فایروال SRX550 شرکت جونیپر یک راهکار جامع است که تلفیقی از امنیت، سوییچینگ، مسیریابی و ارتباط WAN را در قالب یک دستگاه ۲ یونیت ارایه می دهد. این دستگاه از ۵٫۵ Gbps فایروال، ۱ Gbps IPSec VPN و همچنین ۸۰۰ Mbps سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) پشتیبانی می کند.
SRX550 از قابلیت های نسل آینده فایروال ها پشتیبانی می کند مانند جلوگیری از نفوذ، کنترل نرم افزارها و واحد مدیریت تهدید که خود شامل ضد ویروس، ضد اسپم و سیستم بهبود یافته فیلترینگ وب. سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
قابلیت های ذکر شده این دستگاه را به گزینه مناسبی برای شعب شرکت های سطح بالا تبدیل می کند.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • امکان مدیریت آسان دستگاه توسط رابط کاربری تصویری
  • خودکارسازی و متمرکز کردن مدیریت امنیت شبکه با هدف ساده سازی به کارگیری
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط WAN
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1
حداکثر عملکرد فایروال:
۵٫۵ Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
۸۰۰ Mpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۱٫۰ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳۷۵,۰۰۰
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۲۷,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۷,۲۵۶

SRX650

بررسی
فایروال SRX650 شرکت جونیپر یک راهکار جامع است که تلفیقی از امنیت، سوییچینگ، مسیریابی و ارتباط WAN را در قالب یک دستگاه ۲ یونیت ارایه می دهد. این دستگاه از ۷٫۰ Gbps فایروال، ۱٫۵ Gbps IPSec VPN و همچنین ۹۰۰ Mbps سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) پشتیبانی می کند.
SRX550 از قابلیت های نسل آینده فایروال ها پشتیبانی می کند مانند جلوگیری از نفوذ، کنترل نرم افزارها و واحد مدیریت تهدید که خود شامل ضد ویروس، ضد اسپم و سیستم بهبود یافته فیلترینگ وب. سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
قابلیت های ذکر شده این دستگاه را به گزینه مناسبی برای شعب منطقه ای شرکت های سطح بالا تبدیل می کند.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • امکان مدیریت آسان دستگاه توسط رابط کاربری تصویری
  • خودکارسازی و متمرکز کردن مدیریت امنیت شبکه با هدف ساده سازی به کارگیری
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 11.4R5
حداکثر عملکرد فایروال:
۷٫۰ Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
۱٫۰ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۱٫۵ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۵۱۲,۰۰۰
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۳۵,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۸,۱۹۲

SRX1400

بررسی
فایروال SRX1400 شرکت جونیپر یک زیر ساخت ایمنی سطح پیشرفته و بسیار مناسب را برای شرکت های کوچک و متوسط، ارایه دهندگان سرویس و اپراتورهای موبایل و در کل شبکه های ۱۰ GbE که ترکیبی از کارایی، قدرت و سرویس دهی نیاز است، فراهم می آورد.
سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
این دستگاه تلفیقی از سرویس های امنیتی و قابلیت های کاربردی شبکه را در یک سایز ۲ یونیت ارایه می دهد، که طراحی ماژولار این دستگاه باعث سادگی در گسترش سرویس ها می گردد.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • خودکارسازی و متمرکز کردن مدیریت امنیت شبکه با هدف ساده سازی به کارگیری
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1X44
حداکثر عملکرد فایروال:
۱۰ Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
۳ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۴ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۱٫۵ million
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۷۰,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۴۰,۱۹۲

SRX3400

بررسی
فایروال SRX3400 شرکت جونیپر برای شرکت های سایز متوسط تا بزرگ، واحدهای عمومی و شبکه های سرویس دهنده گان مناسب می باشد. این دستگاه زیرساخت دیتا سنترها را بخشبندی کرده و ایمنی آنها را فراهم می آورد و از طرفی سیرویس های پیشرفته امنیتی را متراکم و همسو کرده و سیاست های امنیتی منحصربفردی را در هر بخش از سرور فارم و یا سایت هاستینگ اعمال می کند.
سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1X44
حداکثر عملکرد فایروال:
۳۰٫۰ Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
۸٫۰ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۸٫۰ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۲٫۲۵ million
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۱۵۰,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۴۰,۰۰۰

SRX100

بررسی
فایروال SRX100 شرکت جونیپر یک دستگاه رو میزی مناسب شعب کوچک شرکتهای بزرگ می باشد. این دستگاه تلفیقی از امنیت، مسیریابی، سوییچینگ و همچنین ارتباط WAN را ارایه می دهد و عملکرد ۷۰۰ Mbps برای فایروال و ۶۵ Mbps برای IPsec VPN را در اختیار می گذارد. قابلیت های سیستم مدیریت واحد تهدید (UTM) این دستگاه شامل آنتی ویروس، امنیت نرم افزار، سیستم جلو گیری از نفوذ (IPS)، ضد اسپم و وب فیلترینگ بهبود یافته می باشد.
SRX100 امکانات کاملی از قابلیت و انعطاف را جهت تامین امنیت ارتباطات اینترنت و اینترانت ارایه می کند که این ارتباط می تواند مستقیم و یا راه های ارتباطی شخصی دیگری مانند leased line، Frame Relay ویا MPLS ویا حتی ارتباطات عمومی (Public) اینترنت باشد.
قابلیتها:
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط ها
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1X44-D15
حداکثر عملکرد فایروال:
۷۰۰ Mbps
حداکثر عملکرد IPS:
۷۵ Mbps
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۶۵ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳۲,۰۰۰
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۱,۸۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۳۸۴

SRX300

بررسی
فایروال SRX300 شرکت جونیپر راه کارهای امنیتی و شبکه نسل آینده را ارایه می دهد که به شما در پشتیبانی از نیازهای در حال تغییرتان در شبکه های باقابلیت ابری کمک می کند.در هر صورت اگر شما قصد دارید از خدمات و نرم افزارهای جدیدی از محل های متفاوت استفاده کنید، به ابر (Cloud) متصل شوید ویا بهروری بالاتر عملیاتها را در نظر دارید، SRX300 گسترش پذیری، امنیت و آسودگی در مدیریت را به شما ارایه می دهد.
SRX300 با ارایه پورت های Gigabit Ethernetبا بالا رفتن ترافیک شبکه شما امنیت و سرعت شبکه را تضمین می کند. فایروال های نسل آینده و سیستم واحد مدیریت تهدیدها (UTM) با آسان کردن تشخیص تهدیدها و کاهش فعالانه آن ها، تجربه کاربرها و نرم افزارهای کاربردی را ارتقا می بخشد.
قابلیتها:
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • محافظت از کاربران و نرم افزارها و ارتقا تجربیات آن ها با استفاده از قابلیت های نسل آینده فایروال ها
  • سیستم مجتمع مدیریت تهدیدها (UTM) قابلیت اعمال تنظیمهای امنیتی به ازای هر سایت را فراهم می آورد.
  • امکان مدیریت آسان دستگاه توسط رابط کاربری تصویری
  • خودکارسازی و متمرکز کردن مدیریت امنیت شبکه با هدف ساده سازی به کارگیری
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 15.1X49
حداکثر عملکرد فایروال:
SRX300: 1 Gbps
SRX320: 1 Gbps
SRX340: 3 Gbps
SRX345: 5 Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
SRX300: 100 Mbps
SRX320: 100 Mbps
SRX340: 250 Mbps
SRX345: 500 Mbps
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
SRX300: 250 Mbps
SRX320: 250 Mbps
SRX340: 500 Mbps
SRX345: 800 Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
SRX300: 64,000
SRX320: 64,000
SRX340: 256,000
SRX345: 512,000
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
SRX300: 5000
SRX320: 5000
SRX340: 10,000
SRX345: 20,000
حداکثر سیاستهای امنیتی:
SRX300: 1000
SRX320: 1000
SRX340: 2000
SRX345: 4000

SRX1500

بررسی
زیرساخت شرکت های قوی در حال گسترش، ارتباطی ایمن می باشد که همگام با رشد شرکت، رشد کرده و ایمنی دارایی های شرکت را تضمین کند. SRX1500 به شرکت شما کمک می کند که به اهدافتان برسید. در هر صورت اگر شما قصد دارید از خدمات و نرم افزارهای جدیدی از محل های متفاوت استفاده کنید، به ابر (Cloud) متصل شوید ویا بهروری بالاتر عملیاتها را در نظر دارید، SRX1500 گسترش پذیری، امنیت و آسودگی در مدیریت را به شما ارایه می دهد.
SRX1500 با قابلیت هایی که ارایه می دهد و کاربرد های امنیتی سطح بالایش، گزینه بسیار مناسبی است برای دیتاسنترهای سایز کوچک و یا متوسط.
قابلیت های سیستم واحد مدیریت تهدید (UTM) و پیشگیری از نفوذ (IPS) موجب ساده تر شدن فرآیند تشخیص نفوذ، اعمال سیاست ها و کاهش تهدیدات جهت بهبود کاربر و نرم افزارهای کاربردی می گردد.
SRX550 از قابلیت های نسل آینده فایروال ها پشتیبانی می کند مانند جلوگیری از نفوذ، کنترل نرم افزارها و واحد مدیریت تهدید که خود شامل ضد ویروس، ضد اسپم و سیستم بهبود یافته فیلترینگ وب. سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
قابلیت های ذکر شده این دستگاه را به گزینه مناسبی برای شعب منطقه ای شرکت های سطح بالا تبدیل می کند.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • فراهم آوردن تعداد بالایی پورت اترنت با سرعت های متفاوت و به صورت On-board
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • امکان مدیریت آسان دستگاه توسط رابط کاربری تصویری
  • خودکارسازی و متمرکز کردن مدیریت امنیت شبکه با هدف ساده سازی به کارگیری
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
۱۵٫۱X49-D30
حداکثر عملکرد فایروال:
۱۰٫۰ Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
۳٫۰ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۲٫۵ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۲ million
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۵۰,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۱۶,۰۰۰

SRX3600

بررسی
فایروال SRX3600 با ارایه طیف کاملی از قابلیت های امنیتی گزینه بسیار مناسبی برای دیتاسنترهای سایز متوسط تا بزرگ می باشد که قابلیت های نسل آینده فایروال ها را با قدرتی بالا و پیشرو در این صنعت را در حجمی متوسط ارایه می دهد.
این دستگاه قدرتی برابر با ۵۵٫۰ Gbps فایروال، ۱۵ Gbps IPSec VPN و همچنین ۱۵ Gbps سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) را در کنار قابلیت پشتیبانی از بالای ۱۷۵۰۰۰ اتصال جدید در ثانیه، ارایه می دهد.
سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 12.1X44
حداکثر عملکرد فایروال:
۵۵٫۰ Gbps
حداکثر عملکرد IPS:
۱۵٫۰ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۸٫۰ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۲٫۲۵ million (در صورت استفاده از لایسنس Additional Extreme تا ۶ میلیون)
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۲۷۰,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
۴۰,۰۰۰

SRX5400

بررسی
فایروال SRX5400 شرکت جونیپر برای شرکت های سایز متوسط تا بزرگ، واحدهای عمومی و شبکه های سرویس دهنده گان مناسب می باشد. این فایروال با بهره گیری از طراحی پیشرفته خود و کارت های ارتباطی فوق قدرتمند، قابلیت، خدمات و ارتباطی بی رقیب را ارایه می دهد.
فایروال SRX5400 را می توان قابل گسترش ترین زیرساخت امنیتی در بازار برشمرد. سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
این دستگاه قدرتی برابر با ۴۸۰ Gbps فایروال، ۳۵ Gbps IPSec VPN و همچنین ۲۲ Gbps سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) را در کنار قابلیت پشتیبانی از ۲۸ میلیون اتصال فعال، ارایه می دهد.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 15.1×49
حداکثر عملکرد فایروال:
۶۵ Gbps (480 Gbps with Express Path)
حداکثر عملکرد IPS:
۲۲٫۰ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۳۵٫۰ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۲۸ million
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۴۲۰,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
بدون محدودیت

SRX5600

بررسی
فایروال SRX5400 شرکت جونیپر برای شرکت های بزرگ، واحدهای عمومی و شبکه های سرویس دهنده گان مناسب می باشد. این فایروال با بهره گیری از طراحی پیشرفته خود تلفیقی از قدرت، قابلیت گسترش، خدماتی بی رقیب را ارایه می دهد.
سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
قابلیت های بسیار بالای گسترش SRX5400، این فایروال را به انتخابی مناسب برای تامین امنیت دیتاسنترهای بزرگ تجاری و زیرساخت ارایه دهندگان خدمات بدل نموده است، که در کنار این قابلیت ها سیاست های امنیتی را می توان بطور منحصر بفرد بر روی هر ناحیه اعمال کرد.
این دستگاه قدرتی برابر با ۹۶۰ Gbps فایروال، ۱۰۰ Gbps IPSec VPN و همچنین ۵۰ Gbps سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) را در کنار قابلیت پشتیبانی از ۱۰۰ میلیون اتصال فعال، ارایه می دهد.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 15.1×49
حداکثر عملکرد فایروال:
۱۳۰ Gbps (960 Gbps with Express Path)
حداکثر عملکرد IPS:
۵۰٫۰ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۱۰۰٫۰ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۷۶ million
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۴۲۰,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
بدون محدودیت

SRX5800

بررسی
فایروال SRX5800 شرکت جونیپر با معماری خلاقانه خود تلفیقی برجسته و ممتاز از قدرت، قابلیت گسترش و خدمات را ارایه می دهد.
این فایروال انتخابی مناسب برای تامین امنیت دیتاسنترها، شرکتهای بزرگ و شبکه های عمومی می باشد، همچنین این دستگاه از فایروال ۲ Tbps، همچنین ۱۰۰ Gbps سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) در کنار ۱۰۰ میلیون اتصال فعال پشتیبانی می کند.
سیستم جامع و هوشمند امنیت تطبیق پذیر باعث بالارفتن امنیت در برابر C&C، بدافزار و تهدیدات نرم افزارهای تحت وب می شود. همچنین واحد IT می تواند از فیدهای شفارسی خود و یا شخصهای ثالث جهت محافظت در برابر تهدیدها استفاده کنند.
قابلیت های بسیار بالای گسترش SRX5400، این فایروال را به انتخابی مناسب برای تامین امنیت دیتاسنترهای بزرگ تجاری و زیرساخت ارایه دهندگان خدمات بدل نموده است، که در کنار این قابلیت ها سیاست های امنیتی را می توان بطور منحصر بفرد بر روی هر ناحیه اعمال کرد.
قابلیتها:
  • سیستم جامع محافظت در برابر تهدیدها شامل فایروال multi-gigabit، تشخیص و جلو گیری از نفوذ، محروم سازی از خدمت (DoS)، NAT و QoS.
  • قابلیت گسترش و فعال سازی سرویس های اضافی بدون افت کیفیت خدمات.
  • تضمین قابلیت اطمینان سیستم و شبکه توسط افزونگی (redundant) سخت افزارها و اجزا و همچنین بهره گیری از سیستم عامل Junos
  • رفع نیازهای طیف وسیعی از شبکه ها توسط انعطاف پذیری بالای رابط های شبکه
  • امکان مناسب سازی و برهمبندی امنیت و سیاست ها (Policy) توسط قابلیت تقسیم بندی شبکه (Network Segmentation).
  • جداسازی داده ها و سطوح کنترلی توسط Robust Routing Engine جهت تلفیق دستگاه های مسیریابی و امنیتی
مشخصات
ورژن سیستم عامل Junos:
Junos OS 15.1×49
حداکثر عملکرد فایروال:
۳۲۰ Gbps (2 Tbps with Express Path)
حداکثر عملکرد IPS:
۱۰۰٫۰ Gpbs
عملکرد AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN :
۲۰۰٫۰ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۱۰۰ million
Sessionsهای جدید بر ثانیه (sustained, TCP, 3-way):
۴۲۰,۰۰۰
حداکثر سیاستهای امنیتی:
بدون محدودیت

SSG Series

High-performance security platforms that stop internal and external attacks with models for deployments from small branch offices to large global networks

SSG5

Security for small branch, teleworker, and enterprise deployments

The SSG5 is a purpose-built security platform for small branch, teleworker, and enterprise deployments

SSG20

Security for small branch, teleworker, and enterprise deployments

The SSG20 is a purpose-built security platform for small branch, teleworker, and enterprise deployments

SSG140

Security for small branch, teleworker, and enterprise deployments

The SSG140 is a modular security platform built for midsize branch offices, regional offices, and enterprises

SSG320M

For large branch offices, regional offices, and enterprises

The SSG320M is a security platform purpose-built for large branch offices, regional offices, and enterprises

SSG350M

For medium-to-large size branches, regional offices, and enterprises

The SSG350M is a purpose-built security platform for medium-to-large size branch offices, regional offices, and enterprises

SSG520M

For large branch offices, regional offices, and enterprises

The SSG520M security platform is for large branch offices, regional offices, and enterprises

SSG550

۱ Gbps of stateful firewall for large enterprise/branch/regional offices

The SSG550M security platform delivers 1 Gbps of firewall for large branch office, regional office, and enterprise deployments

SSG550M

۱ Gbps of stateful firewall for large enterprise/branch/regional offices

The SSG550M security platform delivers 1 Gbps of firewall for large branch office, regional office, and enterprise deployments

ISG Series

High-performance security gateways that deliver scalable network and application security for enterprises, carrier, and data center environments where advanced applications demand secure, consistent, and scalable performance

ISG1000

ISG1000 delivers up to 2 Gbps firewall throughput

The ISG1000 delivers up to 2 Gbps firewall throughput, up to 1 Gbps VPN throughput, and optionally up to 1 Gbps IPS throughput

ISG2000

ISG2000 delivers up to 4 Gbps firewall throughput

The ISG2000 delivers up to 4 Gbps firewall throughput, up to 2 Gbps VPN throughput, and optionally up to 2 Gbps IPS throughput

fortinet logo

FortiDDoS

بررسی
فایروال های FortiDDoS به طور ۱۰۰ درصد سخت افزاری با نیرو گرفتن از حداکثر ۶ عدد پردازنده تراکنش FortiASIC-TP2 از شبکه شما در مقابل حملات DDoS محافظت می کند و مدل های مختلف حداکثر تا ۴۸ Gbps قدرت عملیاتی و امکانات مختلف ارتباطی، حداکثر پورت ۱۰ GE SFP+ را اریه می دهد.
مشخصات (FortiDDos-2000B)
رابط های شبکه :
۷ WAN Interfaces usable (8-1 disabled) (SFP/SFP+), 7 LAN Interfaces usable (8-1 disbled) (SFP/SFP+), plus 2 WAN Interfaces (LC) with optical bypass, 2 LAN Interfaces (LC) with optical bypass
قدرت عملیاتی:
۲۴٫۰ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴۸۰ GB SSD
مشخصات (FortiDDos-1000B)
رابط های شبکه :
۸ WAN Interfaces (SFP/SFP+), 8 LAN Interfaces (SFP/SFP+)
قدرت عملیاتی:
۲۴٫۰ Gbps Total Bidirectional
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴۸۰ GB SSD
مشخصات (FortiDDos-900B)
رابط های شبکه :
۸ WAN Interfaces (SFP/SFP+), 8 LAN Interfaces (SFP/SFP+)
قدرت عملیاتی:
۲۴٫۰ Gbps Total Bidirectional
حداکثر حجم ذخیره سازی:
N/A
مشخصات (FortiDDos-800B)
رابط های شبکه :
۸ WAN Interfaces (Copper or SFP), 8 LAN Interfaces (Copper or SFP)
قدرت عملیاتی:
۸٫۰ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴۸۰ GB SSD
مشخصات (FortiDDos-400B)
رابط های شبکه :
۸ WAN Interfaces (Copper or SFP), 8 LAN Interfaces (Copper or SFP)
قدرت عملیاتی:
۴٫۰ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴۸۰ GB SSD
مشخصات (FortiDDos-200B)
رابط های شبکه :
۴ WAN interfaces (Copper or SFP), 4 LAN Interfaces (Copper or SFP)
قدرت عملیاتی:
۲٫۰ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴۸۰ GB SSD

FortiGate 100-200 series

بررسی
فایروال های سری FortiGate 100-900 شرکت Fortinet با بهره گیری از پردازنده های FortiASIC که به صورت هدفمند برای این فایروال ها طراحی و تولید شده اند و در کنار بهره مندی از حجم بالایی از پورت ها، این فایروال ها گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده در زیرساخت شرکتها می باشد. این فایروال ها با توجه به قابلیتهایی که دارد در مقایسه با سایر فایروال های نسل آینده، ۵ برابر قدرت بالاتر ارایه می دهد و همچنین بهترین نسبت قیمت به قدرت را در بازار ارایه می کند.
این فایروال ها با بهره گیری از سیستم عامل FortiOS میدان دید خوبی بر روی کاربران و دستگاه ها را در کنار کنترل بر روی بیش از ۳۵۰۰ نرم افزار کاربردی را جهت بازرسی و ارایه گزارشات عملی عمیق تر ارایه می دهد.
فایروال های سری FortiGate 100-200 حداکثر ۴ Gbps توان عملیاتی فایروال را در کنار تعدادی پورت اترنت ۱Gb ارایه می دهد. این ترکیب از قدرت، حجم پورت و تلفیق قابلیتهای امنیتی، پلتفرم امنیتی مناسبی برای کسب و کارهای متوسط و یا شعب شرکت ها فراهم می آورد.

مشخصات (FortiGate-140D-POE-T1)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۲٫۵ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۷۵ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۲,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۹۵۰ Mbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۴۵۰ Mbps
رابطهای شبکه :
۲x 10/100/1000 WAN port; 1x 10/100/1000 HA; 1x 10/100/1000 MGMT port; 2x SFP DMZ; 36x 10/100/1000 internal switch including 16x with POE, 1x T1
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۳۲ GB MLC

مشخصات (FortiGate-280D-POE)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۴ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۴ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۴ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳٫۲ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۷۷,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۲٫۱ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۱٫۳ Gbps
رابطهای شبکه :
۸۴x 10/100/1000 RJ45 LAN(32x support POE), 4x SFP DMZ, 2x 10/100/1000 WAN, 1x 10/100/1000 MGMT port
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۶۴ GB MLC

مشخصات (FortiGate-240D-POE)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۴ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۴ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۴ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳٫۲ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۷۷,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۲٫۱ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۱٫۳ Gbps
رابطهای شبکه :
۴۰x 10/100/1000 RJ45 LAN, 2x SFP DMZ, 2x 10/100/1000 RJ45 WAN, 1x 10/100/1000 MGMT port
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۶۴ GB SATA MLC

مشخصات (FortiGate-240D)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۴ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۴ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۴ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳٫۲ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۷۷,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۲٫۱ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۱٫۳ Gbps
رابطهای شبکه :
۴۰x 10/100/1000 RJ45 LAN, 2x SFP DMZ, 2x 10/100/1000 RJ45 WAN, 1x 10/100/1000 MGMT port
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۶۴ GB MLC

مشخصات (FortiGate-200D)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۳ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۳ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۳ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳٫۲ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۷۷,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۱٫۷ Gbps
قدرت عملیاتی IPS (512 Byte Packet):
۱٫۳ Gbps
رابطهای شبکه :
۱۶x 10/100/1000 RJ45 LAN, 2x 10/100/1000 RJ45 WAN, 2x SFP, 1x 10/100/1000 MGMT port
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۶۴ GB SATA MLC

مشخصات (FortiGate-200D-POE)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۳ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۳ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۳ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳٫۲ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۷۷,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۱٫۷ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۱٫۳ Gbps
رابطهای شبکه :
۱۶x 10/100/1000 RJ45 LAN, 2x 10/100/1000 RJ45 WAN, 2x SFP, 1x 10/100/1000 MGMT port
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۶۴ GB SATA MLC

مشخصات (FortiGate-140D-POE)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۲٫۵ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۲۰۰ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۲,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۹۵۰ Mbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۴۵۰ Mbps
رابطهای شبکه :
۲x 10/100/1000 WAN port; 1x 10/100/1000 HA; 1x 10/100/1000 MGMT port; 2x SFP DMZ; 36x 10/100/1000 internal switch including 16x with POE
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۳۲ GB MLC

مشخصات (FortiGate-140D)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۲٫۵ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۲۰۰ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۲,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۹۵۰ Mbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۴۵۰ Mbps
رابطهای شبکه :
۲x 10/100/1000 WAN port; 1x 10/100/1000 HA; 1x 10/100/1000 MGMT port; 2x SFP DMZ; 36x 10/100/1000 internal switch
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۳۲ GB MLC

مشخصات (FortiGate-100D)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۲٫۵ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۲۰۰ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۲,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۹۵۰ Mbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۴۵۰ Mbps
رابطهای شبکه :
۲ x WAN, 1 x DMZ, 1 x MGMT, 2 x HA, 16 x INTERNAL ports, 2x SFP shared media with RJ45, all are 10/100/1000 ports
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۳۲ GB MLC

مشخصات (FortiGateRugged-100C)

قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۲ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۱۸۰ Mbps
حداکثر sessions های همزمان:
۲٫۵ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۲,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۹۵۰ Mbps
قدرت عملیاتی IPS (512 Byte Packet):
۶۰ Mbps
رابطهای شبکه :
۲ x 10/100/1000 RJ45 ports, 4 x 10/100 RJ45 ports and 4 x 100Base-FX SC MM Fiber ports
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۰

FortiGate 300-500

بررسی
فایروال های سری FortiGate 100-900 شرکت Fortinet با بهره گیری از پردازنده های FortiASIC که به صورت هدفمند برای این فایروال ها طراحی و تولید شده اند و در کنار بهره مندی از حجم بالایی از پورت ها، این فایروال ها گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده در زیرساخت شرکتها می باشد. این فایروال ها با توجه به قابلیتهایی که دارد در مقایسه با سایر فایروال های نسل آینده، ۵ برابر قدرت بالاتر ارایه می دهد و همچنین بهترین نسبت قیمت به قدرت را در بازار ارایه می کند.
این فایروال ها با بهره گیری از سیستم عامل FortiOS میدان دید خوبی بر روی کاربران و دستگاه ها را در کنار کنترل بر روی بیش از ۳۵۰۰ نرم افزار کاربردی را جهت بازرسی و ارایه گزارشات عملی عمیق تر ارایه می دهد.
فایروال های سری FortiGate 300-500 حداکثر ۱۶ Gbps توان عملیاتی فایروال را در کنار تعدادی پورت اترنت ۱Gb ارایه می دهد. این ترکیب از قدرت، حجم پورت و تلفیق قابلیتهای امنیتی، پلتفرم امنیتی مناسبی برای شعب شرکت ها فراهم می آورد.
مشخصات (FortiGate-500D)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۱۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۱۶ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۶ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۵۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۴٫۷ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۱۴ Gbps
رابطهای شبکه :
۸ x 10/100/1000 RJ45, 8 x SFP, 2x Management
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۱۲۰ GB MLC
مشخصات (FortiGate-400D)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۱۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۱۶ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۵٫۵ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۰۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۲٫۸ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۱۴ Gbps
رابطهای شبکه :
۸ x 10/100/1000 RJ45, 8 x SFP, 2x Management
حداکثر حجم ذخیره سازی:
N/A
مشخصات (FortiGate-300C)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۸ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۸ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۸ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۲ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۵۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۱٫۴ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۴٫۵ Gbps
رابطهای شبکه :
۸ x 10/100/1000 FortiASIC-accelerated port, 2 x 10/100/1000 port
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۳۲ GB (MLC Nand flash)
مشخصات (FortiGate-300D)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۸ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۸ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۸ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۶ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۰۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۲٫۸ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۷ Gbps
رابطهای شبکه :
۴ x 10/100/1000 RJ45, 4 x SFP, 2x Management
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۱۲۰GB MLC

FortiGate 600-900

بررسی
فایروال های سری FortiGate 100-900 شرکت Fortinet با بهره گیری از پردازنده های FortiASIC که به صورت هدفمند برای این فایروال ها طراحی و تولید شده اند و در کنار بهره مندی از حجم بالایی از پورت ها، این فایروال ها گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده در زیرساخت شرکتها می باشد. این فایروال ها با توجه به قابلیتهایی که دارد در مقایسه با سایر فایروال های نسل آینده، ۵ برابر قدرت بالاتر ارایه می دهد و همچنین بهترین نسبت قیمت به قدرت را در بازار ارایه می کند.
این فایروال ها با بهره گیری از سیستم عامل FortiOS میدان دید خوبی بر روی کاربران و دستگاه ها را در کنار کنترل بر روی بیش از ۳۵۰۰ نرم افزار کاربردی را جهت بازرسی و ارایه گزارشات عملی عمیق تر ارایه می دهد.
فایروال های سری FortiGate 600-900 حداکثر ۵۲ Gbps توان عملیاتی فایروال را در کنار تعدادی پورت اترنت ۱۰Gb ارایه می دهد. این ترکیب از قابلیتها، این فایروال را گزینه ای مناسب جهت قسمت بندی و تامین امنیت هر یک از قسمت های شبکه داخلی شما را فراهم می آورد.
مشخصات (FortiGate-900D)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۵۲ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۵۲ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۳۳ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۱۱ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۸۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۸ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۲۵ Gbps
رابطهای شبکه :
۲ x 10GbE SFP+,16 x SFP GbE, 16 x RJ45 GbE, 2 x 10/100/1000 RJ45 port
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۲۵۶ GB (MLC mSATA SSD 256GB x1)
مشخصات (FortiGate-800C)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۲۰ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۲۰ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۲۰ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۷ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۱۹۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۶ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۸ Gbps
رابطهای شبکه :
۲ x 10GbE SFP+, 12 x 10/100/1000 RJ45, 8 x shared 10/100/1000 RJ45 or SFP, 2 x 10/100/1000 RJ45 port pairs with Bypass Protection, all ports accelerated
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۶۰ GB (MLC SSD)
مشخصات (FortiGate-800D)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۳۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۳۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۲۲ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۵ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۸۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۸ Gbps
قدرت عملیاتی IPS (512 Byte Packet):
۲۰ Gbps
رابطهای شبکه :
۲۰ x 10/100/1000 RJ45, 8 x SFP, 2 x SFP+, 2x Management
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۲۴۰GB MLC
مشخصات (FortiGate-600C)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۱۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۱۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۱۶ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۳ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۷۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۴ Gbps
قدرت عملیاتی (IPS (512 Byte Packet:
۸ Gbps
رابطهای شبکه :
۱۶ x 10/100/1000 RJ45, 4 x shared 10/100/1000 RJ45 or SFP, 2 x 10/100/1000 RJ45 port pairs with Bypass Protection, all ports accelerated
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۶۰ GB (MLC SSD 60Gx1)
مشخصات (FortiGate-600D)
قدرت عملیاتی فایروال (۱۵۱۸ Bytes) :
۳۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۵۱۲ Bytes) :
۳۶ Gbps
قدرت عملیاتی فایروال (۶۴ Bytes) :
۲۴ Gbps
حداکثر sessions های همزمان:
۵٫۵ میلیون
Sessionsهای جدید بر ثانیه:
۲۷۰,۰۰۰
قدرت عملیاتی IPS:
۷ Gbps
قدرت عملیاتی IPS (512 Byte Packet):
۲۰ Gbps
رابطهای شبکه :
۸ x 10/100/1000 RJ45, 8 x SFP, 2x SFP+, 2x Management
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۱۲۰GB (MLC SSD)

FortiWeb

بررسی
فایروال های سخت افزاری مخصوص نرم افزارهای تحت وب FortiWeb آخرین تکنولوژی ها از جمله پورتهای ۱۰ GE SFP+ و قابلیت پشتیبانی از ۲ عدد درایو ۲ ترابایتی جهت هافظه ذخیره سازی onboard را ارایه می دهد. این سری از مدل ها قدرت عملیاتی مورد نیاز برای شرکتهای کوچک تا دیتاسنترهای بزرگ را تامین می کند.
مشخصات (FortiWeb-4000E)
رابط های شبکه :
۸ x GE RJ45 Bypass Ports, 4 x GE SFP Ports, 4x 10G SFP+
قدرت عملیاتی:
۲۰ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴TB (2TB x 2)
مشخصات (FortiWeb-3000E)
رابط های شبکه :
۸ x GE RJ45 Bypass Ports, 4 x GE SFP Ports, 4x 10G SFP+
قدرت عملیاتی:
۵ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴TB (2TB x 2)
مشخصات (FortiWeb-1000D)
رابط های شبکه :
۲ x GE SFP slots, 6 x GE RJ45 ports (includes 4 x bypass ports)
قدرت عملیاتی:
۱ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۴TB (2TB x 2)
مشخصات (FortiWeb-400D)
رابط های شبکه :
۴ x RJ45 GE ports, 4 x SFP GE ports
قدرت عملیاتی:
۱۰۰ Mbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۲۴۰ GB
مشخصات (FortiWeb-100D)
رابط های شبکه :
۴ x 10/100/1000 RJ45
قدرت عملیاتی:
۲۵ Mbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۱۶GB iSLC SSD

Virtual Web Application Firewall – FortiWeb

بررسی
فایروال مجازی مخصوص نرم افزارهای تحت وب FortiWeb تمام قابلیت های یک WAF (Web Application Firewall) سخت افزاری را ارایه می دهد. تمام فیروال های نرم افزاری FortiWeb از VMware ESX/ESXi (3.5 , 4.0, 4.1, 5.0, 5.1, 6.0)، Microsoft Hyper-V، Citrix XenServer 6.5، Open Source Xen 4.2، KVM، Amazon Web Services (AWS) و Microsoft Azure پشتیبانی می کنند.
مشخصات (FortiWeb-VM08)
رابط های شبکه :
۲ to 4 network card supported
قدرت عملیاتی:
۲ Gbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
N/A
مشخصات (FortiWeb-VM04)
رابط های شبکه :
۲ to 4 network card supported
قدرت عملیاتی:
۵۰۰ Mbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
N/A
مشخصات (FortiWeb-VM02)
رابط های شبکه :
۲ to 4 network card supported
قدرت عملیاتی:
۱۰۰ Mbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
N/A
مشخصات (FortiWeb-VM01)
رابط های شبکه :
۲ to 4 network card supported
قدرت عملیاتی:
۲۵ Mbps
حداکثر حجم ذخیره سازی:
۲ TB

Cisco ASA 5500 and ASA 5500-X Series

ASA 5505 Adaptive Security Appliance

ASA 5510 Adaptive Security Appliance

ASA 5515-X Adaptive Security Appliance

ASA 5520 Adaptive Security Appliance

ASA 5525-X Adaptive Security Appliance

ASA 5540 Adaptive Security Appliance

ASA 5580 Adaptive Security Appliance

ASA 5550 Adaptive Security Appliance